Муніципальна інспекція розпочала свою роботу

Перша робоча нарада за участю КП «Муніципальної інспекції» відбулась у міській раді напередодні різдвяних свят. На ній представили керівника та обговорили перші кроки роботи. Міську муніципальну службу очолив Владислав Плосконос. Як і планувалось, до складу муніципальної інспекції входитиме 3 особи: начальник служби та 2 інспектори.

Міський голова Сергій Кравченко зауважив, що на засіданні 17 сесії міської ради, яка відбулась напередодні Нового року, депутати за більшістю голосів підтримали його ініціативу про створення у місті муніципальної інспекції та затвердили її статут.

— Тож зволікати не стали, — зазначив Сергій Володимирович, — одразу після новорічних свят взялися до роботи. А саме призначили керівника та інспекторів, зареєстрували установчі документи, визначили першочергові заходи щодо діяльності цієї служби.

Під керівництвом міського голови була проведена перша нарада за участю начальника муніципальної інспекції Владислава Плосконоса, керівника громадського формування «Легіон-Захист» Анатолія Маєтного, голови громадського формування з охорони громадського порядку та державних кордонів «Оберіг» Сергія Кепші і очільника громадського формування з охорони громадського порядку Шполянської міської ради Олександра Тимошенка.

Як повідомив начальник служби Владислав Плосконос, нині інспекція допомагатиме не лише відділу Шполянської поліції в підтриманні правопорядку і благоустрою, а й матиме тісний зв’язок із міськими громадськими формуваннями з охорони громадського порядку. Він впевнений, що ця співпраця дасть позитивний результат у профілактиці та попередженні можливих правопорушень серед громадян міста, екологічної безпеки, паркування автотранспорту, стихійної торгівлі та притягнення до відповідальності винних за скоєні правопорушення.