На Черкащині відбулись Всеукраїнські змагання «СІЧ – сила і честь»

   В урочищі Холодний Яр 21-24 вересня відбулись Всеукраїнські змагання, спрямовані на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» На захід з’їхалось 200 молодих людей з різних куточків України.

Зокрема, були представники Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської, Чернігівської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької, Черкаської, Полтавської, Донецької, Луганської, Одеської областей та м.Київ.

   Упродовж 4 днів 2 команди: «Сотня ім. Гонти» та «Чорне Сонце» змагались за перемогу. Суть гри полягала в боротьбі за прапор. Перемогу здобула «Сотня ім. Гонти», бійці якої змогли отримати та зберегти до кінця в себе прапори обох команд.

   Упродовж заходу учасники мали змогу прослухати гутірки про історію Холодного Яру та важливість доручення до громадської діяльності для розбудови країни.

  – Нам важко зрозуміти ті емоції та відчуття людей, що боролись та досі відстоюють незалежність нашої держави. Але ми повинні бути готові стати на захист та продовжити справу попередників. Боротьба триває і саме, відвідуючи такі заходи, ми починаємо краще розуміти всю важливість та відповідальність, що постає перед нами, – прокоментував учасник змагань Сашко з Луцька.

   Організатором Всеукраїнських змагань, спрямованих на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» є Міністерство молоді та спорту України, Черкаське управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс».