На Черкащині чверть абітурієнтів не з’явилася на ЗНО з української мови (Відео)

Порушень під час зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури на Черкащині не зафіксували. Про це Суспільному повідомила проректорка з питань ЗНО в області Наталія Лісова.

Зі слів фахівчині, на цей тест в регіоні зареєструвалося 11 тисяч 130 осіб. Із них на пункти тестування не з’явилися четверта частина учасників.

Випускниця Дарина Бершак, яка складала тестування розповіла, що повторювала все, що можна.

До пункту тестування впускають лише в масках. Черкащанин Назар Заболотько розповів, що для нього це незручно. Парубок знає, що насамперед безпека, але з його слів це некомфортно:

“Дихати складно і не завжди виходить сидіти в цих масках”.

До приміщення учасників тестування впускають із 9.45 до 10.50. Попередньо їм вимірюють температуру. Дмитро Пащенко – випускник технікуму, восени, хоче вивчати “електротехніку” у закладі вищої освіти. Перед українською, складав ЗНО з математики.

Студент коледжу Іван Нікітченко розповів, що готувався до тестування з української мови та літератури з торішнього літа.

У кожному кабінеті не більше 15 осіб на дистанції півтора метра. Перед ЗНО проводять інструктаж. За дотриманням правил ЗНО спостерігають два інструктори.

Зі слів старшої інспекторки Ірини Теслюк, у вбиральнях учасників забезпечили дезінфекторами та паперовими рушниками. Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури тривало протягом трьох годин.