На ФАПах Шполянщини з’явився двоколісний транспорт

Минулого вівторка фельдшери десяти сільських ФАПів КНП «Шполянський ЦПМСД» Шполянської громади (села – Кримки, Скотареве, Товмач, Іскрене, Бурти, Мар'янівка, Надточаївка, Сердегівка, Терешки, Топильна) отримали власні службові велосипеди.

Двоколісний транспорт – надійний і зручний у керуванні, стане неодмінним помічником сільському медику дістатись до пацієнта для надання невідкладної допомоги.

Як зазначає очільник району,  службові велосипеди вдалося закупити за рахунок доходів КНП «Шполянський ЦПМСД» отриманих від НСЗУ за договорами про медичне обслуговування населення Шполянської громади і сіл району, зокрема,  завдячуючи організованій і компетентній роботі директора закладу Наталії Качан.

– Мені приємно, що медпрацівники первинної ланки охорони здоров’я нашої громади турбуються про всіх її жителів. Постійно вдосконалюють свої знання, розвивають і поліпшують якість надання медичних послуг не лише в адмінцентрі громади, а й сільській місцевості. Щиро вдячний вам за це, і як очільник міської об’єднаної територіальної громади — гарантую підтримку!–прокоментував Сергій Кравченко.