На фольклорному святі — серед кращих

У вихідні в м. Черкаси відбулося обласне фольклорне свято під назвою «З глибин народних». Поміж 36-ти колективів Черкащини, участь у заході також взяв і аматорський фольклорний гурт «Матусяни» Матусівського СБК.

Гурт «Матусяни» виступав у складі Надії Олійник, Надії Демиденко, Ірини Броварської, Анатолія Мойсєєва. Керівник колективу — Володимир Сівак.

— Ми залюбки відвідуємо всі заходи, які проводяться у нашому селі, адже наші сільські артисти завжди беруть в них участь, їх запрошують і на районні, і на обласні свята. І виконавський рівень цих артистів захоплює. У кожен номер вони вкладають свою душу, увесь свій талант,— каже матусянка Валентина. Особливо мені до вподоби їхні українські народні пісні: «Дрібний дощик іде», «Чого дуб зелений».

На обласній сцені глядачі також нагородили артистів своїми бурхливими оваціями. Колектив отримав грамоту за високу виконавську майстерність, збереження та популяризацію кращих зразків нематеріальної культурної спадщини Шевченкового краю та участь в обласному святі.