На Шполянщині побито працівника поліції

Смілянською місцевою прокуратурою (Шполянським відділом) здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заподіяння працівникам правоохоронного органу тілесних ушкоджень.

         22.03.2016 Шполянським відділенням Смілянського відділу ГУНП в Черкаській області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України («Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу») за фактом заподіяння тілесних ушкоджень працівникам Шполянського ВП у зв’язку з виконанням службових обов’язків.

         Встановлено, що після прибуття за викликом за фактом порушення громадського порядку правоохоронців в одне з сіл району, група місцевих жителів, які перебували у стані алкогольного сп’яніння, заподіяли працівникам поліції тілесні ушкодження.

         Правопорушників затримано у порядку ст. 208 КПК України, повідомлено про підозру. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

         Процесуальне керівництво здійснюється Смілянською місцевою прокуратурою, за вчинення злочину особам загрожує покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до 5 років.

За інформацією Шполянського відділу Смілянської прокуратури