На Шполянщині створено громадську організацію воїнів АТО

Після важкого поранення боєць-доброволець Національної гвардії, шполянин Віктор Савчук втратив фізичні можливості продовжувати службу на фронтах Донбасу. Але його душа і серце постійно перебувають там, на передовій, поряд з бойовими побратимами, з якими боронив свою державу. Тож попри інвалідність вирішив активно зайнятися громадською діяльністю, допомагати фронтовикам та стати на захист їх соціальних інтересів. У цьому його підтримали всі бійці АТО на Шполянщині, з якими він особисто знайомий. Згуртувалися і вирішили створити районну громадську організацію воїнів АТО Шполянського району. Минулої п’ятниці відбулися установчі збори цього об’єднання, під час яких Віктора Савчука обрано головою організації, його заступником — Олега Слободяника, секретарем — Андрія Собеннікова.

Також до організації увійшли Сергій Коваль, Олег Вихренко, Ігор Сімон, Едуард Тимчак, Олександр Шпиця, Сергій Панасенко, Андрій Кулинич, Сергій Педченко, Ігор Ворожбицький. Приєднуватися до лав спілки засновники запрошують всіх шполян, які несуть службу в зоні АТО або вже демобілізувалися. Члени організації затвердили статут та обрали склад правління.

— Роботи у нас вистачатиме, адже спектр наших завдань розширений — допомагати хлопцям із забезпеченням всім необхідним на передовій, вирішувати соціальні потреби їхніх родин, проводити патріотичні заходи та багато іншого, — каже Віктор Савчук.

— Поки оформлятимемо реєстрацію створеної організації, вже займаємось вирішенням проблем наших побратимів, які втрачають у боях обмундирування, долучаємось до загальнорайонних заходів, прагнемо співпрацювати з усіма громадами району, органами влади, щоб досягнути головної мети — отримати перемогу на всіх фронтах: і війну з агресором виграти, і корупцію в державі перемогти, і досягнути позитивної динаміки в розвитку всіх сфер суспільного життя.

Не сумніваємось ні на мить у Великій Перемозі в українській національно-визвольній війні!

Наталія СТОРЧАК (фото автора).