На всеукраїнських змаганнях шполянин здобув перемогу, яку присвятив своєму маленькому синові

Минулими вихідними у м. Кременчуці проходив відкритий «Кубок Титану» з класичного жиму лежачи. Шполянин Костянтин Антонов, взявши участь у цих змаганнях, повернувся додому з перемогою, яку присвятив своєму маленькому синові Сергійку.

Упродовж останніх 10-ти років у Кременчуці, що на Полтавщині, під егідою федерації пауерліфтингу Полтавської області, фанатами цієї справи (керівництвом та тренерами спортивного клубу «Титан») проводиться відкритий «Кубок Титану» з класичного жиму лежачи – турнір з однієї із дисциплін класичного пауерліфтингу, що входить до «триборства», окрім присідань та станової тяги. Поряд із «зірками » цього виду спорту змагався і шполянин Костянтин Антонов, який повернувся додому з перемогою.

Як розповідає спортсмен,у квітні цього року, взявши участь у аналогічних змаганнях зі станової тяги, де виборов 3 місце, Костянтин побачив фантастичну організацію таких змагань, тому й вирішив підготуватись на «жим».

Турнір, у якому були заявлені близько півсотні спортсменів з Полтавської, Дніпропетровської, Харківської, Кіровоградської , Сумської, Київської та, відповідно, Черкаської, областей проходив 2-го листопада.

Серед учасників були і «зірки» українського пауерліфтингу – чинний чемпіон Європи з класичного жиму лежачи майстер спорту Денис Швидко (м. Суми), спортсмен, що входить до 25-ки кращих пауерліфтерів України, заслужений майстер спорту Валерій Карпов (м. Київ), чемпіонка світу Майстер спорту міжнародного класу Наталія Іванькова (м. Полтава) та інші.

— Я виступав у ваговій категорії до 74 кг, де з результатом 127,5 кг виборов 1 місце серед 9 спортсменів, чим завдячую своєму тренеру — заслуженому майстру спорту Дмитру Семененку (м. Київ), моїй найкращій підтримці по життю та тренуваннях — майстру спорту міжнародного класу Ксенії Прохоровій. Цю невелику першу перемогу присвятив своєму маленькому сину Сергійкові, — ділиться враженнями Костянтин.— Своїм виступом задоволений, але розумію, що необхідно ставати сильнішим, адже маю в планах виконання конкретного офіційного нормативу в «триборстві» на Чемпіонаті області.

Лариса БАЧИНСЬКА