На виконкомі розглянули питання соціальної підтримки та інфраструктури громади

На позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради присутні члени виконкому розглянули і прийняли рішення по питаннях соціальної підтримка громадян, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування а також ЖКГ.

За рішенням виконавчого комітету 3 дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування надали матеріальну допомогу призначену для придбання шкільного та спортивного одягу на загальну суму 9 540 грн, (по 3180 грн на особу).

Встановлено розмір грошових премій обдарованим дітям та молоді Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громад на загальну суму близько 112 000 грн.

Одна дитина з багатодітної родини отримала пільгу з оплати за навчання у мистецькому закладі Шполянської міської ради ОТГ, у вигляді безкоштовного навчання.

Також, за рішенням виконкому влаштували одну малолітню дитину на повне державне утримання до комунального закладу «Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини». Крім того, члени виконкому встановили опіку над 2 малолітніми дітьми та одним неповнолітнім, а також призначили їм опікуна.

Трьом хворим на хронічну ниркову недостатність відшкодували кошти за проїзд на процедуру гемодіалізу.

ЖКГ та інфраструктура

Виконком прийняв рішення, щодо взяти на черговий квартирний облік 2 осіб учасників АТО/ООС, які потребують поліпшення житлових умов.

Затвердили кошторисну документацію на поточний ремонт частини приміщень (вхідної частини, туалетної кімнати та спортивної зали) Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради ОТГ.

Надали дозвіл на демонтаж громадської вбиральні загального користування, розташованої за адресою: провул. Поштовий, м. Шпола, Черкаської області.