На виконкомі вирішували питання водопостачання та містобудування

Під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради розглянули 69 питань. В ході роботи до порядку денного включили один проєкт рішення стосовно інвестиційної діяльності у сфері централізованого водопостачання та водовідведення та три проєкти рішень сфери архітектури і містобудування вирішили детальніше вивчити і розглянути наступного разу.

Громадський транспорт

Враховуючи негативний вплив поширення інфекційної хвороби коронавірусу та зменшення кількості пасажирів під час літнього сезону на доходи перевізника, який займається перевезенням пасажирів у громадському транспорті міського та приміського сполучень члени виконкому прийняли рішення збільшити коефіцієнт співвідношення чисельності пасажирів-пільговиків та пасажирів, які оплачують транспортний проїзд. Витрати за пільгове перевезення окремих категорій громадян підприємству-перевізнику відшкодують із міського бюджету.

Соціальна підтримка громадян, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

За рішенням членів виконкому на матеріальні допомоги 55 жителів громади із окремої категорій громадян (онкохворі, особи з тяжким перебігом, середньої тяжкості та хронічними захворюваннями, учасники бойових дій у зоні ООС/АТО тощо) виділили загалом 67 500 грн коштів міського бюджету.

Затвердили виплати на відшкодування вартості за проїзд на гемодіаліз 1 хворому на ниркову недостатність

Звільнили від плати за харчування 7 учнів із малозабезпечених родин Сигнаїської школи (5 осіб), Лозуватської школи (1 особа), Шполянського ліцею № 2 (1 особа)

Надали пільги з оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти (з інвалідністю, з багатодітних сімей, із сімей учасників ООС/АТО тощо) та пільги з оплати за навчання учням у мистецькому закладі Шполянської об’єднаної територіальної громади (Шполянська дитяча школа мистецтв).

Архітектура та містобудування

Члени виконкому затвердили кошторисні документації на капітальний ремонт вулиці Мар’янівська (ІІІ ділянка), м. Шпола та капітальний ремонт частини приміщень (туалетні кімнати груп «Веселка» та «Калинка») ЗДО № 4 «Сонечко»

Прийняли рішення про видалення зелених насаджень у селах Соболівка, Капустине та місті Шпола.

Надали дозвіл на встановлення малих архітектурних форм декоративно-технологічного призначення у місті Шпола та дозвіл на виносну торгівлю під час святкових заходів до Дня міста з урахуванням дотримання Правил благоустрою міської громади

Включені проєкти рішень

Під час засідання виконкому всі його члени підтримали затвердження інвестиційної програми КП «Комунальник» Шполянської міської ради ОТГ на 2022-2024 роки, як складової до формування тарифів на послуги централізованого водопостачання.

Схвалена уповноваженими органами інвестиційна програма містить в собі планований обсяг використання коштів для здійснення необхідних інвестицій із зазначенням об’єктів і пооб’єктних обсягів інвестування (включаючи придбання та встановлення будинкових приладів комерційного обліку водопостачання), джерел фінансування та графіка здійснення інвестиційних заходів на планований період з відповідними техніко-економічними розрахунками та обґрунтуваннями, що підтверджують їх доцільність і ефективність