Найнижчі тарифи за газ заплатять клієнти «Черкасигаз збут» і «Уманьгаз збут»

Згідно з опублікованими даними, з 1 травня українців чекають нові тарифи на газ. Однак не скрізь вони будуть однакові, все залежить від газопостачальної компанії.

Так, найменше (7,89 грн за куб) заплатять клієнти «Черкасигаззбут». При цьому ті сім’ї, які купують блакитне паливо у «Херсонської обласної енергопостачальної компанії», віддадуть на 71% більше – 13,5 грн за куб.

Крім того, ціну 7,88 грн за кубометр запропонувало ТОВ «Євода трейд», КП «Луцькводоканал», 7,89 грн – ТОВ «Черкасигаз збут» і ТОВ «Уманьгаз збут», 7,96 грн – газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

За 7,98 грн за кубометр газ продаватимуть ТОВ «Волиньелектрозбут» і ТОВ «Закарпаття Енергозбут». Ряд регіональних газзбутів оприлюднили єдину ціну 7,99 грн за кубометр. Крім того, пропозиції інших компаній коливаються від 8,2 грн до 12,9 грн за кубометр. Лише кілька компаній встановили цінники понад 13,5 грн за кубометр.

Слід зазначити, що ціни вказані без урахування вартості доставки: за розподіл палива люди платять операторам газорозподільних мереж (облгазам) окремо відповідно до діючих тарифів на доставку.