Не забуто: шполяни вшанували пам’ять воїнів, що віддали життя за Україну

Минулої суботи біля пам’ятного знака учасникам бойових дій на Сході України  шполяни вшанували пам’ять воїнів, які віддали життя за Україну. У заході взяли участь представники міської  та районної влади, учасники ООС, громадськість.   

Про значимість цього дня для українців і подвиги, які здійснили та продовжують здійснюювати захисники Батьківщини, зазначила у своєму виступі голова Шполянської райдержадміністрації Наталія Коваль.

Голова районної організації учасників ООС/АТО, учасник бойових дій Віктор Савчук, учасник АТО Олег Слободяник та учасник АТО Сергій Коваль, звертаючись до шполян, нагадали, що не можна забувати своїх героїв, і про те, що вони воювали не лише за цілісність, а й за зміни у своїй державі.

Спільну молитву за загиблими у російсько-українській війні провели протоієрей Дмитро Горовенко (настоятель храму Святої Трійці) та парафіяни храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ.

Присутні на мітингу вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання, спільною молитвою та покладанням квітів до пам’ятного знака учасникам бойових дій та меморіалу Героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, що 23 серпня 2019 року Президент України підписав Указ «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», який щорічно відзначатимуть 29 серпня.