НЕЗАБУТНЯ ВЕЛОСИПЕДНА МАНДРІВКА

27 вересня 2015 року в Україні відзначали День туризму. У Васильківському НВК цей день відзначили напередодні. У п’ятницю учні 11-го класу на чолі з класним керівником, учителем географії Людмилою Петрівною Скляр провели велосипедно-туристичну екскурсію шляхами своєї малої батьківщини.

Велосипедна мандрівка виявилась напрочуд дивовижною і захоплюючою — від Василькова до Лозуватського дендропарку. Перебуваючи на правому березі парку, учні побачили багато цікавого — нові красиві дерев’яні лави при вході до парку, каміння у вигляді грибів, декоративні металеві конструкції, підвісні мости через два ставки, в яких навіть видно було рибу, висаджені ряди кущів та дерев, невимовно свіже і чисте повітря, яке додавало фантастичних вражень від побаченого.

На лівому березі парку увагу туристів привернули висаджені вздовж алей туї та ялини, які милували око та душу, особливо цікавим виявилось тюльпанове дерево. Біля пам’ятника Тарасу Шевченку — оригінальний місток «Дніпрова хвиля», пофарбований в національні кольори.

Дуже добре, що мешканці села Лозуватка цінують красу свого парку і дбають про його чистоту. Під час екскурсії в парку проводилися зварювальні роботи, фарбування пам’ятних скульптур, прибирання території.

Учням дуже сподобалась екскурсія. Від’їжджаючи додому, одинадцятикласники побажали парку процвітання і були задоволені, що на Шполянщині є такі чудові місця.

Юлія ВАРИЧ, учениця 11 класу Васильківського НВК.