Нова автостоянка запобігає утворенню заторів і дорожньо-транспортних пригод

На минулих вихідних у багатьох населених пунктах України пройшли поминальні дні. Цими днями у зв’язку із значним скупченням людей і автомобілів жителям міст і сіл часто доводилося потрапляти в затори, а інколи навіть і в дорожньо-транспортні пригоди. Однак, за словами начальника сектору Шполянського ВП ГУНП Миколи Крушинського, в нашому місті в цей час жодних труднощів, ускладнень чи обмежень у русі не виникало.

7 і 8 травня у Шполі пройшли поминальні дні. Жителі та гості райцентру з самого ранку і аж до вечірнього часу провідували місця поховань своїх родичів, друзів і близьких людей. У попередні роки відвідини міських кладовищ дещо ускладнювалися великим скупченням автівок. А для людей похилого віку чи громадян з обмеженими можливостями візити на кладовище ставали справжнім випробуванням.

Однак цього року жодних труднощів, ускладнень чи обмежень у русі поблизу міських кладовищ не було. Зокрема, за словами начальника сектора Шполянського ВП ГУНП Миколи Крушинського, новенька автостоянка, яка може вмістити близько 200 автівок, значно запобігає утворенню заторів і ДТП.

— Під час проведення поминальних днів жодних порушень правил дорожнього руху в Шполі не було виявлено. Так само не було зафіксовано і заторів на дорогах. Значно полегшило роботу працівників поліції те, що нещодавно на вулиці Нахімова навпроти кладовища робітниками ТОВ «Маяк-Агро» Групи компаній «ЛНЗ» було побудовано паркувальний майданчик. Тож цього року шполяни залишали власні транспортні засоби здебільшого на автостоянці, а не на проїжджій частині, як в попередні роки, — повідомив Микола Крушинський.

На прохання містян побудувати автостоянку вздовж вулиці Нахімова, біля кладовища, відгукнувся керівник ТОВ «Маяк-Агро» Групи компаній «ЛНЗ» і депутат Шполянської міської ради від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Михайло Богач та працівники комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ради. Паркувальний майданчик має близько 200 місць, на яких усі жителі та гості Шполи можуть залишати свої авто. На території стоянки побудували криницю і встановили лавочки.