Новини Мар’янівського НВК

У Мар’янівському НВК відбулося вручення паспортів

Нещодавно юнаки та дівчата Мар’янівського НВК, які досягли 16-річного віку, отримали документ, що посвідчує особу.

Урочиста церемонія вручення паспортів відбулася напередодні Нового року, учні Мар’янівського НВК вже у новий 2016 рік увійшли справжніми громадянинами України. Сільський голова Олексій Вареник вручив паспорти 6-ти юним мар’янівцям.

«Наші серця наповнюються гордістю від того, що ми отримуємо свій основний документ — паспорт громадянина України. Ми добре розуміємо, в який непростий для України час ми стали її громадянами, усвідомлюємо, що перед нами відкрилася нова сторінка моральної зрілості, — говорять учні 11 класу. — Тому обіцяємо віддати свої сили, знання, творчі можливості та сумлінну працю для зміцнення української держави та рідного міста. Бути достойними пам’яті тих, хто віддав своє життя за її честь та свободу. З гідністю нести по життю звання громадянина України».

Новорічний вечір «Розсміши коміка»

Найулюбленіші свята, напевне, і дорослих, і дітей — новорічні. Адже всі отримують подарунки та чекають наступного року з надією на краще. Так і в школі учні чекають новорічних свят, які щороку по-своєму цікаві. Нинішнього року один із новорічних вечорів у Мар’янівському НВК проходив у вигляді телегри «Розсміши коміка». Ролі коміків виконували директор школи Володимир Боримський та сільський голова Олексій Вареник.

Участь у вечорі взяли учні 6—11 класів. Завданням учасників було розсмішити «коміків», але це потрібно було зробити в трьох номінаціях: «Смішний танець», «Смішна сценка» та «Пародія на артиста». Всі класи на чолі з класними керівниками дуже гарно підготувались до гри, тож сумувати не довелось нікому — ні членам журі, ні глядачам. Між конкурсами шоу проводилась новорічна лотерея та номери художньої самодіяльності. По завершенню гри «Коміки» вибороли призові місця: III місце зайняли учні 8 класу (класний керівник — Антоніна Мельниченко) та 7 класу (класний керівник — Лідія Криворучко); II місце — учні 6 класу (класний керівник — Оксана Вишенська) та 9 класу (класний керівник — Михайло Гончаренко); на I місці — учні 11 класу (класний керівник — Марія Король).

Учасники та переможці були нагороджені солодкими призами. За допомогу в придбанні цих подарунків адміністрація школи дякує підприємцям та фермерам нашого села: Альоні та Геннадію Криворучкам; Миколі Кравченку; Тетяні Тутик та Світлані Грабовській; Галині Габур; Валентині Партасюк, які не залишились байдужими і допомогли у проведенні новорічного вечора для учнів школи.

Наталія ОЛИФІР, заступник директора Мар’янівського НВК з виховної роботи.