Новини поліції

Викраденого хлопчика знайшли аж у Херсоні

Три дні посилено наряд Шполянського відділення поліції здійснював пошук трьохрічного хлопчика із Василькова, якого викрав рідний батько і повіз автомобілем у невідомому напрямку. Як повідомив «Шполяночці+» в.о. начальника Шполянського відділення поліції  Вадим Різник, дитина була викрадена у матері 17 травня о 16.00.

— Я особисто брав участь у розшуках, — розповів Вадим Олексійович. — Довелося зв’язуватися і наполегливо просити колег у різних містах, аби посилили пильність і затримали неврівноваженого батька дитини. Так, «орієнтирка» розповсюдилася, і чоловік, спочатку запримічений в Одесі й Миколаєві, був затриманий на поліцейському блок-посту Херсона. Як з’ясувалося, він має проблеми із психічним здоров’ям і зараз перебуває на лікуванні у психдиспансері. Відкрито кримінальне провадження за фактом викрадення малолітньої дитини, але в зв’язку з хворобою, скоріш за все, чоловік буде покараний примусовим лікуванням. Добре, що дитина жива, але хлопчик переніс стресову ситуацію, яка виснажила його.

Обережно, зброя!

У Сигнаївці затримано злочинця

Минулих вихідних у Сигнаївці поліція затримала «на гарячому» чоловіка, який продавав бойову гранату. Як розповів в.о. начальника Шполянського відділення поліції Вадим Різник, чоловікові «світить» до п’яти років позбавлення волі. За фактом відкрито кримінальне провадження і торговцю зброєю вже оголошено про підозру.