Новини спорту

28 червня відбувся дев’ятий тур чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги. ФК «ЛНЗ-Лебедин» свою гру проводив в гостях з суперником ФК «Авангард» м. Монастирище. Гра розпочалася з атак наших футболістів, які заволоділи центром поля. На 17 хвилині гості провели масовану атаку, яку завершив Максим Лушпічак. Після пропущеного м’яча господарі вирівняли гру та на 45-й хвилині зрівняли рахунок. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. В другій половині зустрічі гравці ФК «ЛНЗ-Лебедин» мали декілька моментів, щоб повести в рахунку, але не використали їх. В кінці поєдинку господарі провели контратаку, яка завершилась голом в ворота гостей. Отже, матч закінчився з рахунком 2:1 на користь господарів.

Наступну гру ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 5 липня на районному стадіоні «Колос» м. Шпола, суперник — ФК «Олімп» м. Кам’янка. Початок — о 16.00.