«Новорічна казочка» вдалася

Напередодні Нового року погода вирішила засмутити всіх. Можливо, це злі сили хотять зіпсувати свято, адже зараз кожен чекає дива. Та, на жаль, новорічного настрою немає без снігу. Розвіяти смуток та подарувати радість малюкам вирішили вихователі групи «Капітошка» дитсадка «Сонечко» Тетяна Олександрівна Мілько та Юлія Сергіївна Бондаренко.

В останню п’ятницю 2014 року в актовому залі садочка відбулося свято «Новорічна казка». Як тільки маленькі вихованці зайшли до зали, приміщення наповнилося атмосферою дива: ми побачили Принца Лускунчика та його Принцесу, Гусарів, Цукерок, Зефірчиків, Ляльок та Сніжинок. І справді, здалося, ніби ми опинилася в казці.

Розпочалося свято зі святкових віршиків. Далі слідували новорічні пісеньки та хороводи. Але най-цікавіше почалося, коли Лускунчик та його Принцеса відкрили всім двері до казки. Ми мали змогу побачити чудовий танець Гусарів із Ляльками, Цукерочок та Зефірчиків. Щоб показати всім, що надворі все ж зима, вихователі запросили в гості Сніжинок. Ті при-летіли з далекого Північного полюса і весело кружляли залом.

Та який же Новий Рік без Діда Мороза та Снігурочки? Маленькі «капітошки» кликали їх пісенькою, запрошували до святкової зали. Всі разом, ніби давні друзі, покружляли в хороводі, пограли в ігри. Але ж, як і всі ми, малята найбільше чекали подарунків. Оскільки всі вони поводились добре, дідусь приніс повнісінький мішок солодощів для дошкільнят «Капітошки». Діти раділи саправжньгому новорічному диву.

Я вважаю, вихователям групи «Капітошка» вдалося подарувати своїм маленьким вихованцям святковий настрій. Всі присутні в залі перенеслися в інший, казковий, часовий вимір, забули про буденні турботи і просто насолоджувалися. Хочеться подякувати вихователям Тетяні Олександрівні та Юлії Сергіївні, музкерівнику Тетяні Немні за відданість своїй роботі і побажати їм здоров’я, успіхів у Новому році та творчого натхнення.

Олександра ЛІСОГОР, учениця Шполянської загальноосвітньої І—ІІІ ступенів школи №5.