Обережність на дорогах — запорука вашого життя та здоров’я!

Останнім часом в Україні почастішали випадки дорожньо-транспортних подій, як через необачність водіїв, так і пішоходів, як в темну пору доби, так і вдень. На превеликий жаль, не оминають випадки ДТП і Шполянщину. Так, у середині листопада о 14-ій годині водій автомобіля «Ауді», рухаючись з населеного пункту с. Ярославка в напрямку с. Нова Ярославка не впорався з керуванням та перекинувся на узбіччі вказаної дороги. Внаслідок ДТП водій від отриманих тілесних ушкоджень, які були не сумісні з життям, помер на місці події. Лише дякуючи Богу, інші пасажири, які перебували з ним у автомобілі, залишилися живими та не ушкодженими.

Шановні громадяни! Будьте обережні за кермом! Не сідайте за кермо у нетверезому стані! Переходьте дорогу тільки у дозволених місцях!

Пам’ятайте, не за горами зима, а тому потрібно бути надзвичайно уважним. І якщо вже зараз деякі водії не можуть впоратися з керуванням, не говорячи вже про «горе-водіїв», які сідають за кермо напідпитку, то на дорозі, покритій кригою, не завжди зможе впоратися з керуванням навіть водій з великим досвідом.

Владислав КРАСІН, виконувач обов’язків заступника прокурора Шполянського району.