Офіційна заява ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

До теми

        Шановні шполяни і жителі села Кримки!

      ВО «ЧЕРКАЩАНИ» значно посилило свої позиції у виборчому процесі  в Шполянському районі, про що свідчать останні соціологічні  опитування.

І це не залишилося поза увагою наших політичних опонентів.

Саме вони напередодні виборів активізували свою брудну діяльність. У місті Шполі  та в селі Кримки знищують наші агітаційні матеріали, спотворюють інформацію, що розміщується в соціальних мережах, в друкованих та  інтернет ЗМІ, розповсюджують листівки з відвертою брехнею, застосовують адміністративний ресурс.

      Добре навчені за гроші політичних партій та олігархів політтехнологи вправляються в обливані брудом нашої команди.

     Судові атаки з метою усунення діючого міського голову Сергія Кравченка від  виборчого процесу, публікації у Київській газетці «Межа», яку донедавна ніхто в Шполі в очі не бачив, листи брутального змісту, які оббріхують представників нашої команди – це далеко не повний арсенал чорних технологій наших опонентів.

     Днями в Шполі поширили листівки про ніби-то підкуп виборців, що здійснює ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Не здивуємось, якщо наступним  «викидом» опонентів стануть рентгенівські знімки з описом хвороб наших кандидатів, бо межа порядності уже подолана.

     Зрозуміло, що до таких  брудних методів вдаються лише ті політичні сили, які не здатні боротися у чесній прозорій площині, які не мають жодних моральних принципів та бояться своєї неминучої поразки.

     У 2015 році 46 відсотків виборців довірили нам долю нашого рідного міста. Переконавшись, що зробили правильний вибір, сьогодні кількість прихильників нашої політичної сили зросла, і ми не можемо їх підвести. У нас є команда професіоналів, здатних змінити життя в Шполянській громаді на краще. Нами не керують «кукловоди» з Києва, на нас не працють столичні піар-технологи, ми живемо в Шполі, працюємо з шполянами,  тут рости нашим дітям. Ми оновлюємо Шполу для усіх нас і наших нащадків. І результати півторарічної  робити нашої команди – яскраве свідчення цим словам.

      Ми вдячні нашим прихильникам за реагування та допомогу в збереженні принципів і засад ВО «ЧЕРКАЩАНИ»!

     Закликаємо всіх мешканців Шполи і Кримок голосувати свідомо та відповідально, не піддаватися провокаціям у ці останні, найважливіші дні передвиборчої кампанії. Вже сьогодні шполянам надходять дзвінки з погрозами від псевдопредставників Служби безпеки України, аби ті три дні не виходили з домівок, бо до них начебто прийдуть з обшуками! Тож, ми не здивуємося, що у день виборів наші опоненти продовжать свої брудні провокації проти нашої команди, щоб завадити шполянам зробити правильний вибір на користь рідного міста. Але людей не обдуриш!

     А опонентам нагадуємо: невідворотним є процес, коли люди зроблять свій правильний вибір!