ОФІЦІЙНІ НОВИНИ Міністр озвучив доходи і витрати бюджету-2017

Доходи загального фонду бюджету 2017 року становитимуть 785,5 мільярда гривень, витрати — 851,6 мільярда гривень. Про це в інтерв'ю «Економічній правді» заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.
«Доходи загального фонду 785,5 млрд грн, витрати — 851,6 млрд грн», — сказав він.
За словами міністра, бюджет розраховується, виходячи з того, що в наступному році уряд прискорює темп реформ.
«З кожним міністром ми зараз обговорюємо їх проведення. Більш того, ми міняємо сам підхід до формування бюджету, ми фінансуємо тільки ті сфери, які реформуються або будуть реформуватися», — пояснив Данилюк.

З України депортували
11 «злодіїв в законі»
З України за 4 місяці депортували 11 «злодіїв в законі», у яких не було громадянства України. Про це повідомив заступник голови Нацполіціі Вадим Троян в ефірі «112-Україна».

— «Злодіїв у законі» у нас, коли я став шефом кримінальної поліції, ми нараховували 28. За 4 місяці моєї роботи ми депортували 11 таких осіб, які не мали статус громадянина України», — сказав Троян. Він також розповів, що деякі з них після депортації повертаються в Україну. «Один двічі перетинав кордон і повертався в Україну, але ми його тричі депортували», — додав заступник голови поліції.

Як повідомлялося, 5 серпня «злодія в законі», відомого в кримінальному середовищі на прізвисько Хуту, затримали в Одесі і депортували співробітники Служби безпеки України. Раніше СБУ депортувала з України «злодіїв у законі» на прізвиська Толік Ногінський, Резіко та Куршу.

Як відомо, раніше голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе заявила, що впливові «злодії в законі», які можуть включитися в політику і домовлятися з політиками, представляють інтереси російських спецслужб.

Черкащина — у трійці областей
з найвищою урожайністю ранніх зернових
На Черкащині завершили збір ранніх зернових — обмолотили 316,5 тисяч гектарів землі.

— У результаті маємо 1648,5 тис. т зерна з середньою урожайністю 52,1 ц/га, — зазначає начальник управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігор Колодка. — Порівнюючи з минулим роком, вона підвищилась до майже 5 ц. Відтак, Черкащина потрапила до трійки областей країни з найвищою врожайністю ранніх зернових культур.

Нині ж у регіоні готують ґрунт під озимі культури 2017 року, зокрема розпочали посів озимого ріпаку.

Українців з невеликими пенсіями до Нового року чекає сюрприз

Невеликі пенсії (1300—3000 гривень) в Україні не підвищувалися впродовж декількох років. Кабінет Міністрів України планує виправити несправедливість і підвищити середній розмір пенсій вже у жовтні-листопаді 2016 року.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив віце-пре-м’єр-міністр України Павло Розенко.

«Ми зараз розробляємо програму осучаснення пенсій. Адже пенсії від 1300 до 3000 гривень не підвищувалися впродовж останніх 3—4 років. Ми зараз шукаємо ресурс для того, щоб із жовтня-листопада провести осучаснення для цих категорій громадян», — сказав він.