Олена Ткач більше десяти років займається підприємництвом у Лип’янці

Сільському приватному підприємцеві у сучасні дні не так про­сто проводити діяльність. У се­лах зазвичай люди організовують справу, котра пов’язана з робо­тою на землі — Шполянщина ж сільськогосподарський край. Якщо у районному центрі підприємництво розвинене набагато ширше та й умови в місті для цього набагато сприятливіші, то в селі, перед тим як відкрити власну справу, потрібно врахувати багато факторів.
У Лип’янці підприємливі се­ляни переважно обирають шлях обробітку власної земельної ділянки, біля двох сотень жителів свої земельні паї не здають в оренду місцевому господарству, а трудяться власноруч задля отримання прибут­ку. Іншим видом діяльності займають­ся лише декілька підприємців, серед яких — Олена Ткач. Вже дванадця­тий рік вона займається комерцією та утримує магазин з продуктовим та промтоварним відділеннями в центрі Лип’янки.
Завжди усміхнена і привітна пані Олена організовує свою роботу таким чином, щоб максимально задоволь­нити споживчі потреби своїх одно­сельчан, при цьому постійно дбаючи про суспільні запити. Жодний масо­вий захід у селі не обходиться без її фінансового вкладу, не відмовляє ніколи на прохання батьківських комітетів допомогти школі і дитсадку.
Село — живий суспільний організм, який змінюється й модернізується саме завдяки оптимістично налаш­тованим ентузіастам. Вся подальша модернізація, яка є неминучою для українських населених пунктів, за­лежить від того, яким бачать село такі небайдужі люди. Хочеться спо- діватися, що в Україні нарешті при­живеться одна з ефективних моде­лей розвитку, яка дозволить йти в ногу з цивілізованим світовим селом — в першу чергу за активності та­ких підприємливих людей, як родина Ткачів.
Наталія ДАВИДЕНКО
(фото автора).