Оновлено вікна в залі районного будинку культури

Наприкінці минулого року в приміщенні Шполянського район­ного будинку культури закипіли роботи із заміни старих вікон на склопакети. Такі заходи із енергозбереження планували­ся вже не один рік, але в зв’язку з неможливістю використання коштів районного бюджету через колишні проблеми у державній казначейській службі ці плани до­водилося відкладати. Але час невпинно спливає і господарські справи потребують оперативного вирішення.

Замінити вікна у го­ловному районному закладі куль­тури було вирішено за рахунок власних коштів, які надходять на спецрахунки (оренда приміщень тощо) — а це 70 тис. грн., а також до співфінансування долучили  кошти районного бюджету в сумі 20 тис. грн. Про це повідомив на­чальник відділу культури і туризму Шполянської райдержадміністрації Дмитро Вовк. За його словами, в РБК продовжуються ремонти окремих приміщень, а за великим рахунком, є задум передати цей об’єкт для потреб будинку школя­ра. Це є можливим лише за умо­ви добудови до кіноконцертного залу «Космос», проведення туди опалення.

Зрозуміло, що ці роботи недешеві і потребують приблиз­но 2 млн. грн. Стільки ж потрібно і на приведення до пристойного зовнішнього вигляду діючого РБК, адже цей об’єкт є історичною пам’яткою і потребує особливо­го підходу до збереження автен­тичних елементів архітектури. Оптимізму представники галузі культури району не втрачають, го­ловне — чітко формулювати і оз­начати мету, тоді й всі сили концен­труватимуться для її реалізації.

Юрій ГЛАДЕНКО.