Отримай винагороду за успішне ЗНО

Нині в Україні триває процес зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Цього року його проходять і 93 випускники 4-ьох закладів загальної середньої освіти Шполянської громади.

Як повідомляють у міській раді Шполянської ОТГ, 6 червня успішно завершили роботу 2 пункти тестування,  створені на базі Шполянських ЗОШ №1 та НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія», на яких  свої знання з української мови і літератури та з історії України  випробували більше 300 учнів з числа цьогорічних та минулорічних  випускників Шполянського району. Наступні тести —  з географії, хімії та фізики 48 випускників громади складатимуть на базі пунктів тестування в Смілі та Черкасах.

З метою  створення умов для успішного навчання та підтримки здібностей учнівської молоді, на черговій сесії міськради депутати прийняли рішення про заохочення  випускників закладів загальної середньої освіти  Шполянської міської ради ОТГ грошовими винагородами. Так, за отримання 200 балів з базової дисципліни — випускник отримає грошову винагороду в розмірі 1000 грн, за 400 балів — винагорода складе 2000 грн, а за 600 балів — 3000 грн.

Відтепер у тих учнів, які докладуть найбільше зусиль у прагненні до найвищих балів, уперше з’явилася можливість отримати  матеріальний стимул за  наполегливість і працелюбність.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ