У Шполі ввечері світились ліхтарі: комунальники пояснили, чому так сталося

Фото Лілії Усик

Цього тижня, ввечері, мешканці одного із мікрорайонів Шполи помітили увімкнене вуличне освітлення. Люди обурилися, що це відбувалося під час вимкнень електроенергії через її дефіцит.

Як пояснив директор КП “Благоустрій” Микола Нарадько, це не було недоглядом комунальних служб і навмисно вуличне освітлення ніхто з працівників не вмикав.

“Вимикачі світла, які влаштовані у захисні щитки, захищені навісними замками, але їх можна зірвати, — каже Микола Андрійович. — Недобросовісні шполяни можуть так “гратися”. Не часто, але подібні випадки трапляються у нашій роботі”, — додав директор комунального господарства. 

Ввечері комунальна бригада зреагувала на зауваження містян, виїхали на місце і вуличне освітлення вимкнули. Окрім того, Микола Нарадько зазначає, що у разі виявлення схожих ситуацій, шполяни можуть телефонувати у комунальне підприємство або за контактним номером міської ради. Директор запевняє, що завжди вдячні свідомим громадянам, які повідомляють про подібні ситуації.

Нагадаємо, у Шполі з початку травня в межах економії електроенергії вимикають вуличне освітлення, ліхтарі світять у вечірній час лише у центральній частині міста та вулиці Соборній з метою безпеки громадян у темну пору доби до початку комендантської години.

Коментарі