Перші рішення виконкому міської ради в новому році

За інформацією Шполянської міської ради, 18 грудня 2017 року відбулося перше засідання виконавчого комітету міської ради, на якому, як і завжди, вирішувались нагальні та важливі питання для життя нашого міста.

Легалізовано головну ялинку
Одним із перших питань, які були розглянуті на засіданні виконкому, — стало визначення місця встановлення новорічної головної міської ялинки, яке так довго і складно вирішувалося в минулому році та ретельно аналізувалося на шпальтах місцевих газет. Члени виконавчого комітету, як і обіцяли, повернулись до його розгляду на початку 2017 року та врахувавши побажання працівників навчальних закладів, дитячих установ і думок небайдужих пересічних містян, визначили місце встановлення головної ялинки під час проведення новорічно-різдвяних свят — на площі Героїв Майдану.

Ремонти доріг і тротуарів
Наступним питанням, порушеним виконавчим комітетом, було проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиць в м. Шпола. У переліку об’єктів, які підлягають ремонту, — 20 міських вулиць, пішохідні тротуари по вулицях Таранця, Соборній, Калигірській та Лозуватській. Одноголосно підтримали члени виконавчого комітету і проведення ремонтів дорожнього покриття заїздів та прилеглих територій багатоквартирних будинків по вулицях Івана Гончара, Соборній, Таранця.

Повноваження
для «муніципалів»
Виконавчим комітетом надано повноваження на складання протоколів про адміністративні порушення посадовим особам новоствореного комунального підприємства Шполянської міської ради «Муніципальна інспекція», затверджені відповідні бланки документів для реалізації цих повноважень.

У нинішньому році матеріальна допомога
учасникам АТО від міської ради зросла
При плануванні міського бюджету на 2017 рік були враховані пропозиції консультанта з питань комунального забезпечення воїнів АТО та їх сімей на території Шполи Сергія Кепші, членів Спілки воїнів АТО на чолі із Віктором Савчуком та безпосередньо міського голови Сергія Кравченка щодо збільшення розміру одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій на території АТО.

Ініціативу активно підтримали і члени виконавчого комітету міської ради, одноголосно схвавливши надання грошової допомоги вдвічі більшої, ніж у минулому році, — у розмірі 1 тис. грн. Таку матеріальну допомогу матиме змогу отримати кожен учасник бойових дій, який звернеться із заявою до міської ради.