Перший матч ФК «Шпола»: серйозний іспит і перевірка боєздатності

8-9 квітня стартував черговий розіграш кубку Черкаської області з футболу,  в якому беруть участь 32 команди.

Новостворена футбольна команда  «Шпола» провела свою першу офіційну зустріч із  ФК «Олімп» м. Кам’янка. Перед початком гри футболістів і гостей привітав міський голова Сергій Кравченко, який ініціював створення футбольного клубу  у місті, побажавши командам  успішної гри і подальших перемог.

Після урочистого підняття прапору та виконання гімну України, футболісти вийшли на поле.

- Суперник у цій першій грі виявився для нашої команди досить серйозним,—зазначає керівник команди Юрій Плосконос.— Адже «Олімп» виступає у вищій лізі черкаського футболу і у своєму складі має досвідчених футболістів. Тож цей перший офіційний матч  став для ФК «Шпола» серйозним іспитом і перевіркою боєздатності.

В цілому гра пройшла у рівній і впертій боротьбі. Ніхто не хотів поступатися. Не давали можливості футболістам продемонструвати усі  свої навики  ще й складні погодні умови — вітер та дощ.

Усередині першого тайму в результаті швидкої контратаки  Олександр Галата  забив перший гол у ворота суперника. Та на забитий м’яч футболісти Кам’янки відповіли кількома гострими атаками, і наприкінці першого тайму після розіграшу штрафного удару Максим Маняк забив гол у відповідь, зрівнявши рахунок 1:1.

У другому таймі футболістам нашої команди  вдалося перехопити ініціативу і провести кілька цікавих атак. Усередині тайму Богдан Ветушко не використав чудової  нагоди вивести нашу команду вперед — м’яч пройшов поряд зі штангою.

А от футболісти команди суперника своїм шансом скористалися за 10 хвилин  до кінця матчу. Після розіграшу кутового удару другий м’яч забив Максим Маняк. З таким рахунком гра і закінчилася.

Генеральний спонсор ФК «Шпола», депутат міської ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Вадим Логвінов:

-     Попри поразку, наша команда показала гідну гру. Разом  з тим,  ми виявили, над чим потрібно працювати тренерам та гравцям ФК «Шпола». Приємно, що глядачам, які прийшли на гру, наша молода та амбітна команда сподобалася. Завзяті  футбольні фанати були вражені самовідданістю та натхненням команди. А найприємніше те, що весь склад команди – шполяни.