Підозрюваного у злочині тримають під вартою

13 січня 2021 року раніше судимий житель одного із сіл на території Шполянської ОТГ у власному домоволодінні під час сварки наніс своїй 92-річній матері  численні удари  кулаками  в ділянку голови  та тулуба, чим заподіяв потерпілій тілесні ушкодження у вигляді набряку головного мозку, травми голови і грудної клітки, внаслідок яких потерпіла померла. За вказаним фактом розпочато досудове розслідування. Про це повідомляє начальник Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури Ольга Плетінь.

Шполянським відділом Смілянської місцевої прокуратури погоджено зловмиснику повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121  КК України – умисному нанесенні тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілої.

Для забезпечення належної процесуальної поведінки підозрюваного під час досудового розслідування та судового провадження, а також з метою запобігання ризикам втечі злочинця з місця проживання, знищення або пошкодження доказів у провадженні, перешкоджання досудовому розслідуванню іншим чином, запобігання продовження ним протиправної поведінки прокурором доведено перед слідчим суддею необхідність ізоляції підозрюваного від суспільства шляхом обрання йому найсуворішого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчим суддею клопотання прокурора задоволено, зловмисника взято під варту. Нині досудове розслідування триває.

Примітка. Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.