Подарунки садочкам від міської ради

ОБІЦЯЛИ —ВИКОНУЄМО

Наприкінці минулого року завідувачки дитячих дошкільних установ міста озвучили перед виконкомом міської ради свої нагальні потреби в оновленні матеріально-технічної бази закладів. Так, дитячі установи «Ялинка» №1 та «Зірочка» №3 потребували нових пральних машин.

Напередодні свята 8 березня міський голова Сергій Кравченко відвідав ці заклади і привіз для них по два обіцяні пральні автомати.

― Я знаю, якою нелегкою є праця праль. У ці машинки фірми «Ariston» одразу можна завантажувати по 9 кг білизни, що значно полегшить і прискорить процес прання,― зазначив він, вручаючи документи на машинки-автомати.

― Приємно, що нині міська рада дослухається до потреб дошкільних установ і виконує обіцяне, ― зазначила завідувачка дошкільної установи №1 Юлія Кравченко.― У нашому садочку шість груп, по 25 ліжок у кожній. Тож раз на десять днів потрібно випрати 130 дитячих постільних комплектів. Крім цього, згідно з графіком ― рушники, спецодяг працівників. Стара машинка, яка до цього слугувала нам, не могла впоратися з таким великим навантаженням і витрачалось дуже багато прального порошку. Тепер ця проблема, нарешті, вирішилась. Хочеться ще створити нашим пралям і комфортні умови роботи. Сама пральня закладу працює без капітального ремонту вже 40 років.

Міський голова Сергій Кравченко оглянув приміщення пральні садка і пообіцяв детально вивчити цю проблему.

Лариса БАЧИНСЬКА.