Плідна сесія: депутати міськради виділили землю учасникам ООС та надали кошти ОСББ

У ході сесії Шполянської міської ради депутати виділили кошти на підтримку ОСББ та субвенцію районній лікарні. Не залишились без уваги і освітяни – їм схвалили видатки на підвищення якості освіти. Окремо також розглянули проект землеустрою для виділення учасникам ООС земельних ділянок.

          

                       Районна лікарня отримає субвенцію

На позаминулому засіданні сесії міський голова Сергій Кравченко разом із депутатами об’єднаної громади пообіцяли головному лікарю Шполянської ЦРЛ Василю Уманцю підтримати лікарів вторинної ланки медицини, яким не вистачає фінансів, аби покрити заборгованість із заробітної плати. Тож депутати свою обіцянку виконали.

При внесенні змін до бюджету об’єднаної громади на 2019 рік народні обранці одноголосно проголосували за виділення субвенції до бюджету району, передбаченої на утримання райлікарні. Сума субвенції складає 570 тис. грн, з них 535 тис. грн — на заробітну плату лікарям і 35 тис. грн — на реконструкцію обліку газу Лебединської дільничної лікарні.

      

                                     Підтримали освітян

На цьому засіданні депутати схвалили видатки на підвищення якості освіти, загальна сума яких складає понад 144 тис. грн. Тут закладено відшкодування на придбання шкільних меблів (у групи Лебединських НВК) — 113 тис. грн, 5 тис. грн — відшкодування за проїзд вчителям та 26,5 тис. грн — кошти на співфінансування державної субвенції на придбання комп’ютерів у шкільні заклади. Далі депутатським корпусом було підтримано виділення коштів на оплату праці комунальним службам (675 тис. грн) та громадські роботи (50 тис. грн).

        

                           Допомога новоствореному ОСББ

Також виділено 25 тис. грн одноразової допомоги на підтримку ще одного новоствореного ОСББ за адресою: вул. Соборна, 136 — багатоповерховий будинок, який раніше належав Шполянському заводу запасних частин. Стосовно цього будинку, на сьогоднішньому засіданні депутати також схвалили рішення прийняти у комунальну власність громади систему водопостачання.

      

                                 Учасникам ООС по 2 гектари

Плідно попрацювали присутні депутати у другій частинні засідання сесії, яка стосується земельних питань. Із 38 винесених на порядок денний рішень, 17 приділили виділенню землі учасникам ООС (АТО) і відповідно, захисникам України, які проживають в громаді, затвердили проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність, площею по 2 гектари кожному.