У Звенигородці за кошти міського бюджету придбали “Мавіки” на фронт 

Три повітряних розвідники DJI Mavic 3T Enterprise Thermal придбали за бюджетні кошти у Звенигородській міській раді. Коштують пристрої 430 тисяч гривень, що значно більше, ніж зазвичай витрачають на розвідувальні дрони.

Міський голова Олександр Саєнко пояснює, що цього разу один із трьох придбаних апаратів купували за спеціальним замовленням сил територіальної оборони. Цей повітряний розвідник під назвою DJI Mavic 3T Enterprise Thermal, має спеціальну комплектацію. Головна його відмінність від базових моделей - це термальна відеокамера з над високою роздільною здатністю, а також частотою кадрів, яка досягає 120 за секунду. І все це у неймовірно компактному корпусі. До всього дрон має покращені польотні характеристики. Отже, в сукупності він обійшовся у 230 тисяч гривень, — зазначено на сторінці міської ради.

“Так, дорого, - каже міський голова. - Але це життєво важливі для нас витрати, які зупиняють нашого ворога. Вважаю, що зараз кожна гривня, витрачена на ЗСУ -  куля в бік ворога!

Два інших дрони - моделі DJI Mavic 3, вартістю по 100 тисяч гривень кожен - також були придбані згідно за конкретним запитом військових, тільки вже із десантно штурмового батальйону. В найближчі дні цільову доставку цієї техніки військовим має організувати депутат міської ради, ветеран Збройних Сил України Володимир Маламуж.

Коментарі