Почесно нагороду посмертно отримав командир 1-ї окремої Сіверської танкової бригади Юрій Межаков

На плацу військової частини відбулася церемонія вручення нагород особовому складу. За мужність, патріотизм і сумлінне виконання службових обов’язків із захисту суверенітету та територіальної цілісності України військових відзначили державними нагородами і відзнаками місцевих органів влади.

Почесну грамоту Чернігівської ОДА та нагрудний знак отримав командир 1-ї окремої Сіверської танкової бригади, полковник Юрій Межаков. Керуюча справами міської ради Тетяна Герус та консультант з питань забезпечення учасників ООС Сергій Кепша з гордістю за земляка привезли відзнаку на його малу батьківщину у м. Шполу.

Почесну грамоту передали родині Юрія. Син Максим та донечка Валерія разом з батьками Юрія — Володимиром та Ларисою Межаковими отримали нагороду батька та сина. Представники міської влади вкотре висловили щирі співчуття рідним та подякували за виховання вірного сина України. Поспілкувались із родичами та запевнили сім’ю полковника Юрія Межакова у тому, що вони можуть завжди розраховувати на підтримку місцевої влади.