Починаємо рік з розгромної перемоги: «ЛНЗ» долає «Фенікс»

Першого лютого «лебединці» зіграли першу гру цього року. Контрольний поєдинок відбувся в рамках зимових зборів команди. Першу гру, нехай і товариську, ФК «ЛНЗ» провів вже з досить знайомим суперником – «Феніксом» з м. Підмонастир. У минулому році команди зустрічались к межах аматорського Кубку України. У тому протистоянні наша команда виявилась сильнішою.

Про це інформують у клубній пресслужбі.

Цей матч розпочався досить рівно. На початку у «Фенікса» навіть було кілька моментів. Проте курс гри змінився досить швидко. На 29-й хвилині Замуренко відкрив рахунок у грі. Після забитого голу підопічні Юрія Бакалова тримали темп гри, проте голів у першому таймі більше не забили.

По перерві склад «ЛНЗ» повністю змінився. І вже на початку тайму Войцеховський подвоїв рахунок у матчі. Надалі лебединці лише збільшували свою перевагу. За десять хвилин після голу Войцеховського, відзначився Денис Долінський. Крапку в матчі своїм дебютним голом поставив Максим Каленчук.

Як підсумок – 4:0 і перша перемога у 2022 році.

Грали два різні тайми двома різними складами і тактичними схемами. У нас є й кілька новачків, яких треба переглянути. Є позитивні моменти. І є й з чим працювати, - каже Бакалов. – Яка б гра не була, товариська чи інша,  а перемагати завжди приємно. 

Наступну гру ФК «ЛНЗ» проведе 9-го лютого. Суперником лебединців буде тернопільська «Нива».

Як інформують у клубі, 24-го січня лебединці завершили перший з чотирьох запланованих зборів. Перший етап пройшов у Черкасах та став можливістю втягнутися, після півторамісячної перерви. Він тривав 10 днів. Протягом цього часу футболісти пройшли поглиблене медичне обстеження, ряд тестування та кожного дня тренувались на штучному полі в Білозір’ї. Днями команда відправилась на другий збір, до Львова. Він триватиме 14 днів.