Рятувальники демонстрували свої навички (ФОТО,ВІДЕО)

18-го серпня, у Черкасах, на території КП «Аеропорт Черкаси» проводилося розгортання елементів пересувного пункту управління та пункту життєзабезпечення.

Під час тренувань, Управлінням було розгорнуто сили і засоби, що можуть залучатися для ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру та продемонстровано їх роботу.

Зокрема, керівництву Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради було продемонстровано роботу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування, відділення хіміко-біологічного захисту, відділення водолазних робіт, відділення безпілотних літальних апаратів, медичного та психологічного пунктів.

Особлива увага присутніх була зосереджена на спеціальній важкій техніці, що здатна виконувати інженерно-відновлювальні роботи в надзвичайно складних умовах та  зоні хімічного забруднення.

По завершенню заходу перший заступник Голови Черкаської обласної державної адміністрації Дмитро Ляшов дав високу оцінку підготовці сил та засобів Черкаського гарнізону та наголосив на тісній співпраці  обласної адміністрації та Управління ДСНС, адже запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та ефективна ліквідація їх наслідків залишаються серед пріоритетів діяльності органів виконавчої влади.

За інформацією УДСНС в Черкаській області