Подарунки особливим діткам від фінансової компанії «ВІВА КАПІТАЛ»

Представник ТОВ «Фінансова компанія «ВІВА КАПІТАЛ» Людмила КУЗУБ сподівається, що ці подарунки стануть радісним сюрпризом для дітей

Для 64 діток з особливими потребами шполянської громади святим Миколаєм  став депутат міської ради Шполянської ОТГ  від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Вадим Логвінов, керівник ТОВ «Фінансова компанія «ВІВА КАПІТАЛ».

Напередодні свята разом із своїми працівниками Вадим Анатолійович підготував діткам солодкі подарунки, олівці, фломайстри та альбоми.

—Це нова традиція, яку ми започатковуємо перед Днем святого Миколая нинішнього року. Але сподіваємось, що вона продовжуватиметься і в наступні роки, — зазначає Вадим Анатолійович.

Такі ж набори працівники ТОВ «Фінансова компанія «ВІВА КАПІТАЛ» підготували й для дітей інших районів області. Зокрема, для інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами Чорнобаївського району, Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Звенигородської поліклініки, ДНЗ «Дударик» на Канівщині, для Тальнівської ОТГ, Майданецької та Вишнопільської шкіл цього району, Золотоніської школи-інтернату, Кропивнянького дитячого будинку, ДНЗ «Струмок», що в Золотоніському районі, а також для дітей Черкас та Сміли.  Всього  підготовлено подарунків для 600 дітей.

Готуючи такі набори, працівники  фінансової установи в кожен із них вклали свою любов і добрі побажання.

                                                                                              Лариса Бачинська