Подорожі із туристичною агенцією «Супутник Звенигородка», які дарують святковий настрій

Людина  створена так, що їй  необхідно отримувати нові емоції. Саме це змушує її міняти обстановку  і вирушати в місця, які давно її приваблювали, про які вона мріяла. Все нове допомагає відкривати в собі нові якості, нові здібності, нові відчуття. І з кожної подорожі людина повертається вже іншою, не такою, якою була досі.

Серед нас є люди, які полюбляють подорожувати Україною, відкриваючи її нові куточки. З відкриттям безвізового режиму для багатьох жителів країни відкрилися ширші  можливості побувати за кордоном.

Уже другий рік у Шполі працює філія туристичної агенції «Супутник Звенигородка», послугами якої вже скористалися жителі міста Шполи та району.  Про те, що сьогодні може запропонувати ця агенція для відпочинку, «Шполяночка+» поцікавилась у її директора  Любові Петрової.

—Любове Олександрівно, знаю, що  Ваша агенція ось уже 12 років пропонує нам найрізноманітніші подорожі Україною та світом. При ній навіть створений  «Клуб друзів», яких об’єднує любов до мандрівок. Де мали змогу побувати наші земляки минулого року?

—Нам було дуже приємно, що в літньому сезоні 2017 року разом із морськими курортами Туреччини, Єгипту, ОАЕ, Чорногорії, Тунісу та Болгарії наші туристи дуже активно відпочивали в пансіонатах і на базах відпочинку Чорного та Азовського морів. Затока, Залізний Порт, Кирилівка, Бердянськ, Скадовськ, Лугове, Більшовик радо зустрічали своїх гостей.

 Наша цінова політика турів була сформована  так, щоб відпочинок можна було підібрати для  будь-якого бюджету.

У 2017 році своїх колишніх і нових членів Туристичної агенції  «Супутник Звенигородка» дуже порадував  «Клуб друзів». Замість запланованого одного, було розроблено і проведено три нових тури Україною.

 У турі «Золота Підкова Львівщини» за два дні ми познайомилися з

найцікавішими пам'ятками Львова та трьох замків: Олеського, Золочівського та Підгорецького. Розповіді гідів перенесли нас в середньовічну історію і повідали нам легенди цього краю.

«Казкова краса Поділля» — дводенний тур Хмельниччиною.

Кам'янець-Подільська і Хотинська фортеці, Кришталеві печери, Musik-Fast в Кам'янці просто закохали нас  у ці місця.

Справжньою перлиною турів «Клубу Друзів» можна по праву назвати подорож «Гуцульщина чарівна». За три дні ми побували в Яремче, Ворохті, Верховині, Івано-Франківську та побачили ті місця, де Георгій Параджанов знімав свій епічний фільм «Тіні забутих предків».

Ми насолоджувалися стравами справжньої  гуцульської кухні, а народні пісні і танці кружляли нас в своєму зухвалому вихорі.

Але... найяскравіші враження, найгостріші відчуття, найцікавіші випробування ми отримали від сходження на найвищу точку українських Карпат —  Говерлу. 2061 метр над рівнем моря — і з підкореної вершини ми бачили неосяжну красу гір, буйну зелень лісів, красень  Буковель і сусідню Румунію. Шлях сходження був нелегкий, але ми підкорили цю вершину — вершину України, вершину в собі. Тож запрошую  усіх шполян випробувати себе і, повірте, ці зусилля будуть винагородженні неперевершеними відчуттями!

 —Зараз тривають новорічно-різдвяні свята. Що може запропонувати Ваша фірма, аби  подарувати нам святковий настрій?

—Туристична агенція «Супутник Звенигородка» може все!
У новорічно-різдвяні свята можна познайомимося із Києвом магічним! Ми впевнені, що ви відкриєте для себе зовсім інший Київ — таємниці Будинку з химерами, Шоколадного будиночка, замку Річарда-Левине Серце, загадковий Андріївський узвіз, яскраві вогники Головної ялинки України на Софіївській площі, а казкові  фігури, що сяють чарівним світлом, повернуть вас у дитинство... Упродовж дводенного туру ми покажемо  туристам  наш «український Париж» ...

Сумуєте за теплим морем і ласкавим сонечком? — Ласкаво просимо в Єгипет, ОАЕ, Таїланд. Вартість турів від 123 доларів вас приємно здивує.
Хочете побачити Європу? Ми запропонуємо акційні тури за спеціальною ціною від 55 євро. Австрія, Угорщина, Італія, Німеччина, Польща — цікаві автобусні тури  Європою чекають на вас у 2018 році.

До кожного клієнта ми підходимо індивідуально і підбираємо подорож для будь-якого бюджету.

До речі, туристів, які здійснюватимуть п’яту подорож, чекає цінний подарунок. А для тих, хто вирушатиме на відпочинок з аеропорту «Бориспіль», парковка авто на цей період  буде безкоштовною.

—І куди можна звернутися за більш детальною інформацією щодо організації відпочинку?

—Звертатися можна у м. Шполі: магазин «Центральний», 3 поверх,

тел.:(067)998-39-47;
Туристична  агенція «Супутник Звенигородка» з упевненістю дивиться в майбутнє! Ми докладемо всіх зусиль, щоб ваш відпочинок вдався і допоміг полюбити мандрівки, свою країну!

Подорожуйте з нами і ви не пошкодуєте!

                                                                      Спілкувалася Лариса Бачинська