Подяка лікарям за якісну допомогу

Нещодавно моя дружина, мати п’ятьох дітей, якій присвоєно почесне державне звання «Мати-героїня», перебувала на лікуванні від тяжкої недуги у неврологічному відділенні Шполянської центральної районної лікарні. Дуже нелегко переживати часи випробувань, коли борешся за стан здоров’я, рятуєшся від підступної хвороби, переборюєш труднощі різного роду. Але суттєвою підтримкою, яка породжує надію і віру в благополучне завершення важкого періоду життя, є небайдужість і вчасна допомога від людей.

Зокрема, хочу висловити щиру вдячність головному лікарю Шполянської центральної районної лікарні і депутату Черкаської обласної ради Василю Уманцю за надані благодійні кошти на лікування дружини, чуйність і уважне ставлення до хворої людини, а також завідувачу неврологічного відділення, заслуженому лікарю України Миколі Кольві, який забезпечив курс лікування та щиро переймався нашою бідою.

Хочу побажати вам, дорогі лікарі, міцного здоров’я, життєвого благополуччя, успішної трудової діяльності і чисельної вдячності пацієнтів. Нехай береже вас Бог!

Сергій КЕПША, житель міста Шпола.