Подяка тим, хто дбає про школу

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Відомо, що чуйність до людей, готовність допомагати тим, хто потребує твоєї уваги, вернеться сторицею. І чим більше ти зробиш людям добра, тим багатшим станеш.

Робота школи, особливо її матеріально-технічне забезпечення, потребує фінансової підтримки. Тому напередодні Нового року завдяки такої підтримки та на умовах співфінансування міської та районної влади в Шполянській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 перекрито дах. Ця справа стала великим подарунком для колективу школи та сприяла створенню належних умов для навчання учнів. Від імені батьків, учнів і вчителів висловлюємо велику вдячність людям, які розуміють проблеми школи і завжди готові допомогти.

Сьогодні ми хочемо подякувати депутатам Шполянської міської ради Юрію Голубу, Олегу Кошовому та Вадиму Логвінову за новорічні подарунки для учнів 1 класу, а також директору ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» Олегу Кошовому за подаровані солодощі на новорічне свято всім учням школи та побажати всім щастя в новому році, миру та злагоди.

Вікторія ГОЛОВКО, голова батьківського комітету Шполянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5