Поїздка в зону АТО очима волонтерів

З 21 по 24 листопада мені випала нагода поїхати з нашими волонтерами на чолі з Галиною Лоцман в зону антитерористичної операції. Довго не вагалася, адже мій чоловік знаходиться на передовій і життя моє сповнене лише думками про війну, довгождану перемогу, щасливе майбутнє родини і всієї країни… А поки що їду «туди», бо ніщо не може заповнити мою душу, щоб якось відволіктися.

Те, що я побачила, вразило до глибини серця! Після цієї подорожі почала жити зовсім іншими цінностями. Я не розумію людей, які говорять, що хлопці служать в АТО заради грошей. Вони просто не можуть збагнути, що наші воїни стоять під безкінечними обстрілами, голодні, багато з них не по сезону одягнені. Які там гроші! Дякувати Богові, що є небайдужі люди, простий народ, який допомагає, хто чим може. Наші захисники непохитно вірять в перемогу і повернення додому живими. Кожного з них вдома чекають матері, дружини, сестри-брати, діти. А люди вже вдаються до зневіри, але хіба можна опускати руки на півдорозі?

Була я і в Щасті, і в Лисичанську, Кримському, Слов’янську, Новоазовську. Нашим захисникам ой як нелегко! Але й нам не можна стояти осторонь, бо ця війна стосується кожного з нас. Не будьмо байдужими, гуртуймося та допомагаймо нашим солдатам. Звертайтесь за телефонами: Наталія — (067)938-50-07; Галина — (096)296-00-47.

Висловлюємо щиру подяку тим, хто допоміг: Надії Шульзі (200 грн.), Оксані Шевчук (100 грн.), Лідії Левицькій (70 грн.), родині Гомонюк ФГ «Фенікс» (40 л ДП), Івану Кравченку ФГ «Ольвія» (50 л ДП), Шепель (50 л ДП).

Наталія ГОЛОВКІНА. с.Матусів.