Сергій Карнаух та Антон Вакуленко забезпечили своїй команді перемогу

У дванадцятому турі чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги, який відбувся 16 липня, ФК «ЛНЗ-Лебедин» приймав у себе вдома команду «Зоря-Черкаський «Дніпро»-2» з Білозір’я. Наші гості — молодий колектив, в якому зібрані перспективні футболісти з Черкащини. Гра розпочалася з атак господарів поля, які відразу заволоділи ініціативою. На початку зустрічі нашим футболістам вдалася швидка атака, яку завершив Сергій Карнаух — 1:0.

Потім темп гри спав — поєдинок перейшов у спокійне русло. Наші футболісти повністю контролювали перебіг подій. Обом командам докучала спека. Наші гравці не використовують кілька слушних нагод для взяття воріт суперника. Перший тайм завершився з мінімальною перевагою «ЛНЗ-Лебедин».

У другому таймі наша команда продовжує контролювати хід поєдинку — гравці мають ігрову перевагу над суперником, але не використовують декілька моментів для збільшення рахунку. В середині другого тайму після помилки воротаря гостей Антон Вакуленко збільшує перевагу нашої команди до 2:0, встановивши остаточний результат зустрічі.

Після першого кола
очолюють
турнірну таблицю

Минулої суботи у заключному турі першого кола чемпіонату ФК «ЛНЗ-Лебедин» грав на виїзді в смт. Драбів з командою «Альтаїр». Гра розпочалася за переваги гостей, які повністю володіли ініціативою, контролюючи хід поєдинку. Але наші нападники не використали слушні можливості для взяття воріт. На 35-ій хвилині Петро Степанов після розиграшу штрафного головою забиває гол — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». На 40-ій хвилині господарі зрівняли рахунок — 1:1. З таким рахунком і завершилася перша половина зустрічі.

У другій половині зустрічі наша команда повністю володіє ініціативою, змушуючи гравців «Альтаїру» дбати лише про оборону. На 75-ій хвилині захисники господарів збивають в межах штрафного майданчика Артема Охріменка. Арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував Антон Вакуленко — 2:1 на користь лебединців. «Альтаїр» всією командою йде вперед, але наші гравці впевнено захищаються, контролюючи хід поєдинку.

Нині в чемпіонаті наступила місячна перерва, під час якої футболісти «ЛНЗ-Лебедин» проводитимуть контрольні зустрічі. Нині з’ясовується, хто буде суперником нашої команди.

Друге коло чемпіонату стартує 20 серпня. «ЛНЗ-Лебедин» свою чергову зустріч проведе 27 серпня в м. Золотоноша з командою «Спартак».