Поліція повернула юну жительку Василькова додому

Олю почали шукати 18 грудня, а вже наступного дня, на свято Святого Миколая, її знайшли за сотню кілометрів від дому. Дівчинка пішла від рідних, бо не знаходить із ними порозуміння, повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

До поліції Черкаської області зателефонував звідний брат дівчинки та повідомив, що Оля пішла з дому 17 грудня й за добу не повернулася. 14-річний хлопець хвилювався за свою однолітню сестру аби з нею нічого не трапилось та просив допомоги правоохоронців.

На пошуки дівчинки залучили оперативників управління карного розшуку ГУНП в Черкаській області, Шполянське відділення поліції, кіберполіцію, ювенальну поліцію, орієнтування на дитину було надано усім мобільним та пішим екіпажам поліції, а також розміщено у соцмережах.Небайдужі черкащани допомагали поширити інформацію про розшук неповнолітньої, впізнавали та надсилали посилання на її сторінки у соціальних мережах.

Згодом Оля вийшла на зв'язок у коментарях на сторінці поліції області, що допомогло кіберполіцейським визначити орієнтовне місце знаходження, дівчина була в Драбівському районі. За цей час оперативники зібрали інформацію про те, з ким дівчина спілкується, товаришує, про її подруг та знайомих. Відтак встановили хлопця, який допоміг вмовити Олю приїхати до нього. Вона погодилась й сіла на дизельний потяг із Драбова до Сміли, де на залізничному вокзалі на дівчину вже чекали поліцейські.

У Шполянському відділенні з’ясувалось, що дівчинка, яку шукала вся Україна добу “подорожувала” різними районами Черкащини, була у подруги на Драбівщині та Черкасах. Оля розповіла, що не знаходить спільної мови з батьком і мачухою, а рідна мама десь знаходиться в Києві на заробітках. Коли зрозуміла, що накоїла, розгубилась та далі – вирішила контактувати із небайдужими до неї чужими людьми й самими працівниками поліції.

З дівчинкою та її рідними правоохоронці провели профілактичну роботу, щоб надалі не виникало подібних ситуацій. Зараз дитина вдома з бабусею, яка дякувала поліцейським, що на день Святого Миколая повернули її любу внучку.Нагадаємо, 18 грудня дівчину, яка зникла з села Васильків, Шполянського району, було оголошено в розшук Національної поліції України.