Помирала чотири доби: на Шполянщині оголосили вирок убивці матері

У Шполі до 9 років засудили 58-річного чоловіка, який забив до смерті свою матір і покинув помирати біля туалету надворі. Рішення про це опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень, пише Про все.

Трагедія сталась рік тому у селі Лозуватка. Між 92-річною Зоєю Гончар та її сином розгорілась сварка, під час якої чоловік почав гамселити рідну людину. Із серйозними травмами заніс її в сарай поруч із туалетом. Там пенсіонерка пролежала кілька діб і померла. За висновком експертів, до смерті призвів набряк мозку та внутрішня кровотеча.  

Засуджений своєї провини не визнав. Переконує, що вона сама впала.

«Пояснив, що в той день він прийшов додому, мати лежала на ліжку, він нагрів їй грілки. Вона сказала, що впала, коли виходила з вбиральні, у неї дуже поганий зір. Вона попросила таблетку, він дав та пішов у іншу кімнату. Потім заходив до неї вона спала, послухав, що дихає та пішов. Вранці прийшов до неї, а вона вже не дихала. Намагався зробити штучне дихання. Він у стані шоку два дні не їв, не спав. Через два дні переніс її у прибудову. Не хотів з нею розлучатись. Чотири доби вона лежала. На четверту добу прийшли працівники правоохоронних органів та запитали де мати, він сказав де. Зазначив, що причин для поганих відносин з матір`ю в нього не було», - стверджував зловмисник під час суду.

Свідки ж заперечили твердження про гарні стосунки між сином та матір’ю. За їхніми словами, пенсіонерку нерідко бачили із синцями на обличчі.

Суддя не повірив у слова чоловіка й дав 9 років позбавлення волі. Йому зарахували рік тримання під вартою. Має відсидіти ще 8 років.

Нагадаємо, Зою Гончар знайшли мертвою правоохоронці. Першими на сполох забили односельці, які кілька діб не бачили жінку.