Поступилися лише чемпіонам області

19 березня в м. Черкаси відбулися фінальні змагання першості області з волейболу серед юнаків, які проводило Черкаське управління освіти за участі переможців зональних змагань команд міст Черкаси, Умань та Шполянського, Городищенського, Чорнобаївського, Жашківського районів. Наш район у фіналі представляла збірна команда хлопців Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи. До складу команд входили представники м. Шпола та сіл Журавка і Водяне. Готували команди до змагань тренери Ігор Вусатий, Андрій Цибульський та Тимофій Демченко.

Команди згідно з жеребкуванням були розбиті на дві групи. Це команди м.Черкас, Городищенського та Жашківського районів. До іншої групи потрапили команди м. Умань, Шполянського та Чорнобаївського районів.

Всі ігри пройшли надзвичайно цікаво, напружено та тривали з 10.00 до 17.00 години. З восьми зіграних зустрічей п’ять завершилися з рахунком 2:1, що говорить про приблизно однаковий рівень підготовки учасників змагань. В першій групі господарі майданчику здобули дві перемоги та посіли перше місце, а на другому місці залишили хлопців з Городища, які переграли команду Жашкова.

В другій групі наші хлопці зустрічалися з командою м. Умань. На жаль, в першій партії травми зазнав один із основних наших гравців, що вплинуло на результат гри та турніру в цілому. Вигравши першу партію, наші хлопці поступилися у двох інших та програли з рахунком 2:1. Але в наступній грі наша команда впевнено перемогла волейболістів із міста Чорнобай із рахунком 2:0 і посіла друге місце в групі, що надало право грати за третє місце з командою м. Городище. Першу партію шполяни впевнено виграли з рахунком 25:11, але поступилися в другій партії. На вирішальну партію наші волейболісти вийшли з великою жагою до перемоги і впевнено перемогли 15:9 та з рахунком 2:1 по партіях і заслужено посіли третє місце. Команда нагороджена кубком та дипломом, гравці нагороджені грамотами та медалями. Призерами змагань стали: Марк Гончаренко, Олег Деревінський, Микола Лиходід, Олесь Данільченко, Максим Кравченко, Юрій Тертичний, Владислав Гриценко, Андрій Чумаченко, Денис Линник, Євген Рижак. Це вже друга поспіль бронзова нагорода наших хлопців за останній місяць, з чим їх хочеться привітати та побажати подальших перемог.

А переможцем змагань стала команда з м. Умань, яка в напруженій грі з рахунком 2:1 перемогла господарів майданчика.

Юрій ГЛАДЕНКО.