Представники місцевої влади зустрілися з активістами осередку товариства глухих

3-го грудня робочий візит керівників району і міста до осередку товариства глухих, який знаходиться у Шполі, був присвячений Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями. Поспілкувалися з жителями району, які мають вади слуху, голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, міський голова Сергій Кравченко, депутат міської ради Максим Доценко та депутат районної ради, голова ради ветеранів війни і праці Володимир Пустовіт. Активістам цієї громадської організації вручено грамоти, подарунки, солодощі.

Важливою частиною зустрічі стало обговорення найнагальніших проблем, які потребують вирішення за допомогою органів влади. Так, від імені всього шполянського товариства глухих клопотання до керівників донесла Наталія Черненко з села Мар’янівка. Відразу ставлячи на контроль прохання громадян, міський голова Сергій Кравченко пообіцяв надати членам товариства дрова для опалення осель, допомогти краще налагодити взаємозв’язок між міськими службами таксі та спілкою глухих (можливість приймати від них замовлення за СМС-повідомленнями). Голова районної ради Олександр Кузуб в свою чергу запевнив актив товариства у сприянні придбати для потреб організації необхідну оргтехніку, мікрохвильову піч, встановити броньовані двері в приміщенні організації.

— Серед нас є багато талантів, ми можемо показувати свої вироби мистецтва на різних виставках, — розповідала про членів організації Наталія Черненко.

В цьому вона теж заручилася підтримкою представників влади, які запропонували організувати таку виставку в читальному залі Шполянської центральної бібліотеки. Та й під час відзначень державних свят нічого їм не завадить запрошувати актив товариства глухих доповнювати різні тематичні експозиції в рамках виставок виробів народних умільців.

Турбували також людей з вадами слуху і питання підвищення пенсій інвалідам ІІІ групи, і пільгове перевезення, яке чомусь відсутнє для інвалідів по слуху в нашому районі тощо.

— Надалі триматимемо постійний зв'язок із вашою організацією і будемо максимально допомагати вам, — запевнив голова районної ради Олександр Кузуб.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).