Прийомна родина постраждала від пожежі

30 серпня о 16:25 на пункт зв`язку Шполянської пожежно-рятувальної частини із села Сигнаївка надійшло повідомлення про загорання надвірної споруди. Займання виявили господарі, які одразу зателефонували до Служби порятунку за номером «101». Про це повідомляє офіційний сайт Управління ДСНС у Черкаській області.

На боротьбу з вогнем на вулицю Козацьку до садиби Світлани Свиридюк оперативно прибули рятувальники 17-ї державної пожежно-рятувальної частини, які локалізували пожежу та повністю її ліквідували. Вогнеборцям вдалося запобігти поширення вогню в середину споруди та захистити розташований поруч житловий будинок. Вогнем пожежі знищено покрівлю споруди та 3 тонни сіна складеного поруч із спорудою.

За даними пожежників, причиною пожежі стали  пустощі з вогнем 6-річного сина господарів.

Однак, потерпіла прийомна мати Світлана Свиридюк заперечує такі висновки, оскільки вона на час виникнення пожежі з усіма дітьми працювала на городі, який знаходиться на відстані від будинку.

— Сталося так, що найменшого — Віталика ми попросили принести води з двору, і він побіг до хати. Але відразу ж повернувся з криком, що горить сарай, — пояснює пані Світлана, яка переконана, що це був навмисний підпал недоброзичливцями, які прагнуть, щоб у неї відібрали дітей.

«Шполяночка +» неодноразово писала про пристрасті, які відбуваються навколо сім'ї Свиридюк та відверту нелюбов влади та частини односельців до багатодітної родини.

А тим часом небайдужі люди, підприємці, друзі Світлани допомагають їй компенсувати нанесені пожежею збитки. 

Наталія ДАВИДЕНКО