Приклад для молодого покоління: учасники бойових дій зустрілися зі школярами

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників у Шполянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 відбулася зустріч учнів з учасниками бойових дій в зоні АТО Віктором Савчуком та Валентином Олійником, жителями нашого міста.

Учні школи радо вітали земляків, поділилися власними думками про події на Сході України, поставили запитання, які їх хвилювали, висловили теплі й щирі побажання бійцям.

У свою чергу Віктор та Валентин   дали учням відверті відповіді на їхні запитання, поділилися теплими спогадами про роки перебування на Сході, передали частинку своєї енергії, мужності й оптимізму. У ході зустрічі панувала атмосфера патріотизму і довіри.

— Школярів надихнув запал гостей, їхні прагнення захищати Батьківщину і віра в перемогу. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України. Саме такими хочеться бачити наших учнів і саме про таку сильну і незалежну Україну мріє кожен із нас, — зазначила заступник директора з навчально-виховної роботи Лариса Лісогор.

Учні 7 класу привітали дорогих гостей цікавою концертною програмою, яку підготували заступник директора з навчально-виховної роботи Лариса Лісогор та педагог-організатор Галина Седик. Учень 3 класу Назар Присяжний та учениця 10 класу Марина Гирич виконали патріотичні пісні, а учениця 7 класу Софія Зуєва прочитала написаний власний вірш. Слова подяки і шани від усього педагогічного колективу та учнівської молоді прозвучали з вуст директора Світлани Володимирівни Сотник.

— Такі зустрічі залишають у наших душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави,— поділилася враженнями учениця 11 класу Богдана Цибульська.