Професійну діяльність легко пов’яжу із громадською роботою

ПРЕДСТАВЛЯЄМО КАНДИДАТІВ

Анатолій Павлович ОСАДЧИЙ, вчитель вищої категорії Шполянського НВК ЗОШ №3-гімназії, кандидат у депутати Шполянської міської ради виборчий округ №10 (вул. В.Котика, Іванівська, 20, корп. А-161, Піонерська, 1—42, 43, 45, 47, 49, 51, 51 корп. А, 51 корп. Б, 53.

Вчитель вищої категорії, «вчитель-методист» Осадчий Анатолій Павлович — розробник нових і цікавих форм проведення уроків, який постійно і невтомно шукає ефективні шляхи для розвитку навчальних умінь. Уроки Анатолія Павловича завжди відкриті для всіх колег, хто хоче почерпнути щось із його багатого педагогічного арсеналу.

Якщо говорити про справжнього педагога і яким він має бути у сучасні дні, то приклад трудової діяльності Анатолія Осадчого може слугувати першим зразком. Діти ніколи не нудьгують впродовж цілого уроку, а буває, що й не реагують на дзвінок, що сповіщає про закінчення заняття. Тому його учні мають міцні знання, які підтверджують під час предметних олімпіад, конкурсів, ДПА, ЗНО.

— Приділяючи багато часу своїй професійній діяльності, відчуваю в собі обов’язок присвятити себе і рідному місту, долучитися до когорти творців його кращої моделі, — ділиться своїми намірами Анатолій Павлович. — Вважаю, що на рівні міської ради можна вплинути на стан справ — створити мотивації для організації нових робочих місць, особливо важливо це для молоді. І насамперед — освітянська галузь: підняття авторитету вчителя, ремонти шкільних приміщень, забезпечення шкіл сучасним обладнанням. Не стоятиму осторонь і планування роботи з організації ремонтів доріг, прибирання вулиць, надання соціальної підтримки незахищеним верствам населення, учасникам АТО. Підтримуватиму будь-які прогресивні ідеї однодумців, котрі поділяють такі мої погляди.