Привітали зі Щедрим вечором та виконали перші обіцянки

Зовсім небагато часу минуло з того грудневого дня, який визнаний на міжнародному рівні як вшанування людей з обмеженими фізичними можливостями. Тоді районні і міські керівники разом з депутатами районної і міської рад, активістами Товариства Червоного Хреста відвідали осередки громадських організацій людей району з вадами зору та слуху. Зокрема, в районному товаристві глухих, після заслуховування всіх нагальних питань, які турбують його членів, було дано ряд обіцянок, які зобов’язувалися виконати найближчим часом.

І от в день свята Щедрого вечора, 13 січня, голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради ветеранів війни і праці, депутат районної ради Володимир Пустовіт, депутат міської ради, приватний підприємець Максим Доценко відвідали осередок УТОГ, щоб привітати його актив з новорічно-різдвяними святами.

Саме до цього святкового дня вже були приготовані для них перші подарунки: Максим Васильович вручив обіцяний DVD-програвач і акустичну систему. Вітаючи зі святом зібране товариство, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко відмітив, що за місяць після останньої зустрічі в їх приміщенні зроблено ремонт стелі за рахунок благодійницької допомоги приватного підприємця Валерія Мірошника, завезено безкоштовне вугілля іншим благодійником — приватним підприємцем Володимиром Власенком. За сприяння міського голови Сергія Кравченка двом родинам глухонімих завезено по машині дров, придбано телефонний апарат, вивезено 2 причепи сміття із садиби. Також голова районної ради Олександр Кузуб подбав про те, щоб власники фірм таксі приймали SMS-виклики від людей з вадами слуху.

Оглянувши садибу, в якій розміщений будинок УТОГ, Володимир Потапенко відразу доручив підлеглим скласти кошторис робіт з будівництва доріжки, яка веде з провулку до порога будівлі, та ремонту даху, запевнив актив організації у тому, що вже за кілька місяців для них буде придбано новий сучасний телевізор, а також путівки для оздоровлення, яких потребують хворі.

Голова організації Світлана Дудка, яка здійснює сурдопереклад для глухонімих, подякувала від імені всіх шполян з вадами слуху керівників району і міста за приділену увагу і турботу, навзаєм поздоровила гостей зі святами.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).