Про електронні ключі для подання е-декларації, що необхідно знати

Смілянська ОДПІ повідомляє, що  суб’єктам декларування потрібно отримати посилені сертифікати на ключі електронного цифрового підпису та відповідно доЗакону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції»починаючи з січня 2017 року особи зазначені упункті 1,підпункті «а» пункту 2частини першої статті 3 цього Закону (далі – суб’єкти декларування), зобов’язані щорічно до1 квітняподавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Державні службовці та посадові особи, уповноважені на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування, можуть отримати ключі електронного цифрового підпису, що використовуються для заповнення і подання е-декларації, в підрозділах Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС України.

Враховуючи, що електронна декларація подається до 1 квітня, суб’єктам декларування – держслужбовцям та посадовим особам, варто не відкладати на останні дні візит до фахівців АЦСК ІДД ДФС.

Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) отриманий для виконання своїх службових обов’язків. Разом з цим, особи, які припинили діяльність пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування протягом звітного року, отримують послуги ЕЦП як фізичні особи, а не як посадова особа органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи або організації державної форми власності, - інформує офіційний сайт АЦСК ІДД ДФС України.

Запрошуємо суб’єктів декларування отримати посилені сертифікати на ключі електронного цифрового підпису за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, каб. 108-109, тел. (0472) 33-91-77. Графік роботи: понеділок - четвер з 9-00 до 18-00, п’ятниця з 9-00 до 16-45, обідня перерва з 13-00 до 13-45 год.  

Смілянська ОДПІ