Щомісячний семінар для підприємців – фізичних осіб і громадян

     26 червня 2017 року у м.Черкаси відбудеться традиційний щомісячний безкоштовний семінар для підприємців – фізичних осіб і громадян з питань оподаткування.

      Його проведуть фахівці Головного управління ДФС у Черкаській області для платників м.Черкас, Черкаського, Смілянського, Золотоніського районів.

      Місце проведення заходу: актова зала будівлі головного управління ДФС у Черкаській області (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, другий поверх).

      Учасникам пропонується дізнатись порядок обліку та звітності ФОП і громадян; особливості оподаткування доходів від провадження підприємницької діяльності та доходів фізичних осіб; застосування РРО підприємцями; справляння податків із заробітної плати та єдиного внеску. Інформаційний блок триватиме до 40 хв. та сесія питання – відповіді розрахована на 1-2 год. Кожен учасник отримає відповідь на своє питання, фахову консультацію і пораду.  

      Тези лекторів та відповіді на запитання будуть викладені після 16-00 год. 26.06.2017 на субсайті ГУ ДФС у Черкаській області.

      Для засвоєння матеріалу та за неможливості прийти на семінар бажаючі можуть переглянути (у т.ч. в ЦОП) вебінар аналогічної тематики.

      Чекаємо запитань для висвітлення на адресу help_payer@ukr.net         

      Також запрошуємо усіх бажаючих на щовівторкові консультації підприємців – фізичних осіб і громадян з податкового законодавства.

      Перша консультація відбудеться 20 червня.

      Обслуговують провідні фахівці Головного управління ДФС у Черкаській області. Податкова консультація працює у центрі обслуговування платників ДПІ у м.Черкасах (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, каб. 111 – перший поверх будівлі головного управління ДФС у Черкаській області).

     Години роботи: 10.00 год. – 16.00 год., обідня перерва:  13.00 год. – 13.45 год.

 

       Отримати швидку письмову консультацію Головного управління ДФС у Черкаській області можна, направивши листа з запитом на адресу проекту «Допомога платнику» help_payer@ukr.net         

 

Звертайтесь, ми працюємо для вас!